Panel çit Uygulaması


Düzenlemek için Tıklayın.

Panel çit uygulaması ve Panel çit fiyatları için sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz... Panel çit Modern ve Estetik görünümü ile Güvenlik alanında en kullanışlı ürünler arasında yerini korumaktadır. Tel çit uygulama alanına göre maliyeti çıkmaktadır Toprak zemin ve Beton zemin maliyetleri ayrı ayrıdır. 

Panel çit Uygulaması ; Direk mesafeleri 250 cm Aralıklarla Monta edilir. Ekstra direk taleplerinde maliyet yükselmektedir. Beton zeminlerde Çelik dübel ile betona sabitlenir ve vida ile sıkılmaktadır. Toprak zeminlerde direkler 40 cm uzun bırakılır ve 40 cm çukur kazılarak direkler gömülür ve çakıl taşları ile beslendikten sonra beton ile sıkılaştırılır. Panel çit Fiyatları ; 100 cm Yükseklik ve Uzunluk Montaj dahil; Fiyat için işin yeri görülmesi gerekmektedir zira işin montaj yapılacak yerine göre maliyeti cıkmaktadır.

PANEL ÇİT

Çevre güvenliğini sağlayan tel örgü sistemlerinden biri olan panel çit,çevre güvenliği dışında sınır belirlemek ve dekoratif amaçlarla da kullanılıyor. Görüntü olarak güzel oluşu yani dekoratif olarak da kullanılabilmesi sebebiyle her yerde tercih edilmektedir. Kullanımı oldukça basit olmasıdır. Özellikle, doğa olaylarına karşı dayaklı olan panel çit, simetrik bir yapıdır.

 

Panel Çitin montajının kolay oluşu ile görüntüsünün diğer çitlere göre çok daha güzel olması en önemli tercih sebeplerindendir. Görüntüsünün yanında dayanıklı oluşu da ayrı bir artı özelliği olmaktadır. Panel çitli tellerin kaplaması için galvaniz üstü statik boyayla yapılır ve dikmesinde kullanılan kaplama ise elektro galvaniz üzeri yine statik boya yapılmaktadır. Çitin en büyük artılarından biri de istenilen renkte yapmaktayız. Satın alacak kişilerin ne renkte isterse istesin yapılıyor. Panel çitlerin yüksekliği 50 ve 250 cm. arası değişen panel çitlerin çift telli oluyor. Montajında gerekli olan plastik klipslerin âdeti panel çitin yüksekliğine göre değişiklik gösterebilir. Örnek verirsek 50 cm olan panel çit için 1 adet plastik klip yeterken 120 cm Bir panel çite 2, 200 cm Bir panel çite ise 3 plastik klips gerekebilir. Şapka adı verilen plastik kapaklar montaj esnasında her dikme için kullanılarak görsellik bütünlüğü sağlar. Dekoratif, renkli, dayanıklı, kaliteli olan panel çitler gerek duvar üzerine gerekse de toprağa monte edilmektedir.

ANKARA PANEL ÇİT

Ürünün belirli göz Aralıkları 12,7×76,3 mm olan ürünlerimizde özel dikmeler alanlara göre 60x80x3 mm profil ya da isteğe göre 80x80x3 mm mukavemete sahip olarak üretilen profillerden oluşuyor. Hazırlanan ürünlerin montajında ise sökülmez cıvatalar ile montajlama işlemleri yapılır. Çit kaplamaları ise Ankara panel çit firmamız garantisi ile sıcak daldırma galvaniz ve pvc kaplamalar ile tamamlanıyor. Birbirine montajı ile kilitlenen yüksek güvenlik çiti sağlam yapısı ile sizlere sunulmaktayız. Panel çit fiyatlarının en uygun olduğu firmamız yıllardır sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Ankara'da Panel çit fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için firmamız yetkilileriyle görüşmeniz daha sağlıklı olmaktadır. Kaliteli panel çitlerin uygun fiyatlarla satıldığı firmamız sizlere verdiği hizmetin mutluluğunu yaşıyor. Pek çok projede yer alan firmamız geride güler yüzler bırakmaya devam ediyoruz.  Sizlerde kaliteden ödün vermeyenlerdenseniz firmamız ile hemen iletişime geçip daha detaylı bilgi almanız mümkündür. Panel çit için geldiyseniz kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtelim. Panel çitler yıllardır firmamız tarafından kalite ve özveri ile üretiyoruz. Panel çitler seçilirken öncelikle kullanım ömrüne dikkat edilmesi gerekir. Alacağınız ürünün TSE standartlarında olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Yaptığımız pek çok projeden olumlu sonuçlar almanın mutluluğu içerisinde yer alıyoruz. Her geçen gün bir adım daha ileriye gitmek ve sizleri memnun hale getirmek için çalışmaktayız. Panel çitler güvenliğiniz için gerçekten büyük bir önem arz eder.